ID:177327 Zbiórka książek dla Polonii
Wiadomość, opublikowana 24-04-2013
Apelujemy o przekazywanie książek dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

SAUAM dołącza do akcji Biblioteki Politechniki Poznańskiej - zbiórki książek, które zasilą księgozbiór polskiej biblioteki publicznej w Wielkiej Brytanii.
Zebrany księgozbiór zostanie wykorzystany m. in. na potrzeby czytelnicze sobotniej szkoły dla dzieci, kursów językowych dla dorosłych i in.
Jeżeli w Państwa domach znajdują się przeczytane już książki, którymi moglibyście podzielić się z naszymi rodakami mieszkającymi za granicą, prosimy o ich dostarczanie do siedziby SAUAM podczas dyżurów.

Zbiórka trwa do 25 maja br. (czyli do dnia Zjazdu SAUAM, podczas którego także będziemy przyjmować  książki). Prosimy, by przekazywane egzemplarze nie były zniszczone czyli porwane, poplamione, żeby nie brakowało w nich kartek itp.

Zebrane książki zostaną zbiorczo przekazane Bibliotece Politechniki Poznańskiej.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę akcję.