Wernisaż wystawy nagrodzonych przez jury prac fotograficznych w III Edycji konkursu UAM moją uczelnią - Uniwersytet z tradycjami
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-01-2013 , godz. 0:00
Wernisaż wystawy nagrodzonych przez Jury prac fotograficznych studentów UAM odbył się 9 stycznia 2013 roku w przestrzeniach przed Salą im. Jana Lubrańskiego w budynku Collegium Minus.

Podczas wernisażu nastąpiła prezentacja "Albumowego Kalendarza Uniwersyteckiego" na rok 2013, w którym opublikowane zostały fotografie Laureatów konkursu.

Wystawa  pokonkursowa III edycji konkursu fotograficznego UAM MOJĄ UCZELNIĄ- UNIWERSYTET Z TRADYCJAMI eksponowana będzie następnie w kolejnych wybranych budynkach dydaktycznych UAM. Gośćmi honorowymi wernisażu byli: prof. dr hab. Zbigniew Pilarczyk – Prorektor UAM ds. Studenckich, Pani Hanna Szafrańska – Członek Zarządu oraz Dyrektor Fundacji UAM, a także Pani Agnieszka Nowak-Dembińska – z-ca ds. Współpracy i Organizacji z Biura Prezydenta Urzędu Miasta Poznania.